Sayın Kullanıcı,

TOYOTETSU Otomotiv Parçaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Internet Sitesi’ne hoşgeldiniz.

Aşağıda belirtilen “Site Kullanım Koşulları”, TOYOTETSU Internet Sitesi’nin kullanıcılarına sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. TOYOTETSU Internet Sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Site Kullanım Koşulları’nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır:

Bu internet sitesi sadece bilgilendirme amaçlı olup, yalnızca TOYOTETSU Otomotiv Parçaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (TOYOTETSU) ve ürünleri ile ilgilidir.

Bu internet sitesinde yer alan materyaller sadece TOYOTETSU ve onun ürünleri ile sağladığı hizmetler hakkında bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Bu materyallerin hiçbiri satış veya herhangi bir ürünün tedariki veya herhangi bir hizmetin sunulması amacıyla bu internet sitesine konulmamıştır.

TOYOTETSU, bu sitede yer alan tüm bilgilerin doğruluğunu sağlamak için gerekli çabayı göstermiş olmakla birlikte bu bilgilerin tam ve doğru olduklarını garanti etmemekte olup, doğruluğunu veya gerçekliğini üstlenmemektedir.

Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntülenebilir, ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir ancak TOYOTETSU’nun yazılı ön onayı alınmaksızın tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamı veya bir kısmını çoğaltılamaz, modifiye edilemez, başkalarına iletilemez, onların kullanımına izin verilemez ve yayınlanamaz. Kullanıcı, TOYOTETSU’nun takdiri halinde yetkisini bırakmayı kabul etmektedir ve böyle bir durumda sitesinden resimleri derhal çıkarmak durumundadır.

Bu sitede gösterilen tüm ticari markalar, logolar ve hizmet markaları TOYOTETSU ve üçüncü kişilerin mülkiyetindedir. TOYOTETSU ve üçüncü kişilerin yazılı onayı olmaksızın bunların herhangi bir şekilde kullanımı, devamlı olarak yüklenmesi, kopyalanması veya dağıtılması yasaktır.

TOYOTETSU sitesi diğer internet sitelerine bağlantı yolları içerebilir ve bu siteler tamamen bağımsızdır. TOYOTETSU bu sitelerin temsilcisi değildir veya içerdiği bilgilerin tam olduğu ve doğrulukları hakkında garanti vermemektedir. TOYOTETSU sitesinden bağlantı yollarıyla sözkonusu internet sitelerine giriş riski tamamen kullanıcıya aittir.

Bu siteden elde edilecek bilgilere dayanarak yapılacak herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan TOYOTETSU sorumlu değildir. Bu siteye giriş veya kullanım sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve kullanıcının bilgisayarınıetkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan TOYOTETSU sorumlu değildir.

TOYOTETSU dilediği zaman bu sayfanın içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcının siteye her girişinde bu sayfayı ziyaret etmesi tavsiye edilmektedir.

Bu internet sitesi 2001 yılında hizmete girmiş olup, tasarım ve içerik olarak son yenileme 25.07.2018 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Tüm yayın hakları TOYOTETSU’ya aittir.

ÖNERİ: Bu site en iyi Microsoft Internet Explorer 11.0 ve üzeri ile 1366*768 çözünürlükte görüntülenmektedir.